האפשרות האמיתית הניתנת לכל פרט להנהיג מסיטה את האנרגיה הלעומתית הטעונה בחשבונות עבר ומשחררת אנרגיה של יצירה ובריאה של עתיד משותף

 

איך אני עובדת? מתודולוגיות

קליידסקופ ארגוני

Organizational Kaleidoscope

הקליידסקופ הינו כלי פשוט ללמידה ולחקר של מציאות מורכבת. הלמידה מתבצעת באמצעות חשיפה של אירועים ממשיים, שאותם מבקשים להבין ואיתם מבקשים להתמודד.

קראו עוד

מטריצת חלימה חברתית

Social Dreaming Matrix

החלימה החברתית מתרחשת במטריצה של אנשים רבים ושונים החולקים את אותו הקשר מערכתי, המשימה העיקרית שלהם היא לספר חלומות ולגלות קשרים ומשמעות משותפת.

קראו עוד

מרחב פתוח

Open Space Technology

טכנולוגית "המרחב הפתוח" הנה טכנולוגיה המאפשרת מפגש משמעותי בין מספר רב של אנשים בעלי עניין משותף לשם שיחה ודיון פתוח, יצירה של רעיונות וקבלת  החלטות. 

קראו עוד

קפה עולמי

World cafe

בתי קפה ופונדקי דרכים היו מאז ומתמיד מקום להעברה וליצירה של מידע ומשמעות. בשיחות קפה אפשר ליצור דיאלוג שיתופי סביב שאלות שמעסיקות קהיליה אנושית.

קראו עוד

חקר מוקיר

Appriciative Inquiry

החקר המוקיר מחפש את התשובה לשאלה "ממה אנחנו רוצים עוד" מהו ה"יש" שאותו רוצים להעצים? הוא יוצא מנקודת ההנחה שארגון נבנה באופן רצוף ע"י כל החברים בו.

 

קראו עוד

מסעות חקר

 Learning Expeditions

מסעות חקר הם דרך קצרה וחווייתית ללמוד הרבה על אחרים ועל עצמינו, בעודנו חוקרים משהו שמעניין אותנו. זהו מסע פנימה והחוצה, ביחד ולבד.  

קראו עוד

ייעוץ ארגוני קצר מועד

F.S.T. O.D.

ייעוץ ארגוני קצר מועד מבוסס על התיאוריה של פסיכותרפיה קצרת מועד. עבודת היועץ והלקוח מבוססת על חוזה משותף הנעשה מתוך רצון חופשי ובחירה של שני הצדדים.

 

קראו עוד

התמקדות

Focusing

התמקדות היא דרך אחרת ורדיקלית לשינוי. זוהי שיטה שבה לא יוצרים את השינוי, אלא השינוי מתהווה כאילו בעצמו, מתוך התבוננות פנימית

 

קראו עוד